iPad

Yeni iPad Pro için geri sayım

Ünlü analist Ming-Chi Kuo, yeni iPad modelleriyle ilgili görüşlerini paylaştı. Kuo’ya göre Apple, 10,2 inçlik iPad’i ve iPad mini 5’i bu yıl görücüye çıkaracak.

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz iPad mini 5 tabletin güncellenmiş işlemciyle güçlü bir performans sunması bekleniyor. iPad mini 5’in arka mikrofonunun cihazın ortasına taşındığı belirtiliyor. iPad mini 5’in arka kamerasının flaşa da destek vereceği konuşuluyor. Flaş desteği sayesinde kameranın düşük ışık koşullarında da kullanıcılara kolaylık sağlayacağa benziyor.

IPAD MİNİ 300 DOLARDAN ÇIKACAK

Kesin olarak şu an için söylemek zor olsa da iPad mini 5’te kulaklık girişinin de olması bekleniyor. iPad mini 5 tablette yüz tanıma teknolojisi Face ID’nin ise yer alması beklenmiyor. Bilindiği üzere yüz tanıma sistemi Face ID, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone XR ve yeni iPad Pro modellerinde yer alıyor. iPad mini 5 modelini sizler kadar biz de merakla bekliyoruz. Bu yılın ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen iPad mini 5’in 300 dolardan satışa sunulacağı iddia ediliyor.

Apple’ın Eski Pazarlama Yöneticisi, iPad’ini Büküldüğü İçin İade Etti

9,7 inçlik giriş seviyesi iPad’in ekran boyutunun 10,2 inç boyutuna çıkacağı dile getiriliyor. 10,2 inçlik iPad modelinin bütçesini zorlamak istemeyen kullanıcıları hedef alacağa benziyor. Apple Pencil desteğine de sahip olmasını beklediğimiz tabletin ne gibi bir performans sunacağı henüz belli değil.

İLGİLİ
2018 iPad Pro’nun CAD Görüntüsü Sızdırıldı!
Etiketler

teknoapple

Tekno Apple - Apple dünyasındaki tüm haberler, gelişmeler, güncellemeler hakkında detaylı bilgi için burada.

Son düzenlenenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Buna da göz atabilirsiniz

Kapalı
Kapalı