Teknoloji Haberleri

Xiaomi’nin katlanabilir akıllı telefonu başka bahara kaldı

Samsung ve Huawei'nin katlanabilir akıllı telefon modellerini tanıtmasından sonra gözlerin çevrildiği Xiaomi, şimdilik bu planını beklemeye aldı

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2019) önce Samsung, sonra Huawei olmak üzere iki dev şirket katlanabilir akıllı telefon modellerini görücüye çıkarmıştı. Bu iki şirketin ardından gözlerin çevrildiği Xiaomi ise suskunluğunu koruyor ve gelen haberlere göre şirket katlanabilir akıllı telefon projesini beklemeye aldı.

Farklı katlanabilir konseptler deniyoruz

 

Xiaomi’nin yakın bir tarihte katlanabilir akıllı telefonunu tanıtacağını bekliyorsanız size kötü bir haberimiz var. VentureBeat ile yaptığı bir röportajda konuşan Huawei küresel sözcüsü ve ürün yönetimi direktörü Donovan Sung‘a göre şirket katlanabilir akıllı telefon teknolojisinin olgunlaşmasını bekleyecek.
Sung konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada: “Xiaomi olarak katlanabilir akıllı telefonumuzu piyasaya sürmeden önce, bu teknolojinin olgunlaşmasını beklemek istediğimizi düşünüyorum. Ancak emin olabilirsiniz ki çeşitli ve farklı katlanabilir konseptler deniyoruz.” ifadelerini kullandı. Bu durum sizi şaşırtmış olabilir, zira Xiaomi’nin başkanı bir süre önce katlanabilir bir akıllı telefonu gösteren video paylaşmıştı. Ancak görünen o ki somut bir hal alması biraz zaman alacak.
İLGİLİ
Facebook'un uçak emojisi olay oldu!
Aracılığıyla
donanimhaber
Kaynak
venturebeat
Etiketler

teknoapple

Tekno Apple - Apple dünyasındaki tüm haberler, gelişmeler, güncellemeler hakkında detaylı bilgi için burada.

Son düzenlenenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı