Macbook

Macbook Air’e indirim müjdesi

Apple Ceosu Tim Cook, Macbook Air’in fiyatında indirime gidileceği ve hizmet gelirlerinin 2020’de 50 milyar dolara çıkarılmasının hedeflendiği söylendi.

Cuma günü Cupertino’da düzenlenen Apple hissedarları toplantısında konuşan Tim Cook, Apple’ın gelecek planları hakkında dikkat çekici açıklamalar yaptı. 

Son dönemde Apple’ın yenilikçi ruhunu kaybettiğine dair genel bir görüş oluştu. Özellikle yeni iPhone’larda önemli farklar sunulamaması büyük tepki görürken, Tim Cook şirketin durumu hakkında hiç bu kadar iyimser olmadığını belirtiyor.

Apple gelecekte ürünleri ile herkesi heyecanlandıracak!

Apple’ın şu anda tohum ektiğini belirten teknoloji devi, bu tohumlar meyveye dönüştüğünde yeni geliştirdikleri ürünleri piyasaya sürdüklerinde yeni bir büyüme döneminin daha kapılarını aralayacaklarını dile getiriyor.

Bu kapsamda Apple’ın gelecekte yeni ürünleri ile daha fazla risk alacağını söylememiz yanlış olmayacaktır. Tim Cook özellikle Apple Watch ve Airpods ile ilgili oldukça uzun ve harika bir yol haritalarının bulunduğunu belirtiyor.

Özellikle Watch’ın sağlık ve fitness konusunda çok daha gelişmiş bir ürün haline geleceği ifade ediliyor. Macbook Air’in fiyatında indirime gidileceği ve hizmet gelirlerinin 2020’de 50 milyar dolara çıkarılmasının hedeflendiği söylendi.

Apple’ın bir haber aboneliği ve filmlerin ve TV şovların yayınlanacağı Netflix rakibi bir hizmeti kullanıma sunması bekleniyor. Bu kapsamda 25 Mart tarihinde düzenlenecek olan etkinlik büyük bir heyecanla bekleniyor.

İLGİLİ
Zamlı Mac Fiyatları: MacBook, MacBook Air, MacBook Pro ve iMac
Etiketler

teknoapple

Tekno Apple - Apple dünyasındaki tüm haberler, gelişmeler, güncellemeler hakkında detaylı bilgi için burada.

Son düzenlenenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı